Susisiekite su mumis!

Kontaktai | Rekvizitai

Prekyba automobilių stiklais

Pilkington – aukštos kokybės stiklo, naudojamo automobilių pramonėje gamintoja, viena pagrindinių pasaulio laminuoto bei grūdinto, dar kitaip vadinamo sustiprinto, stiklo tiekėjų. Technologinio procesu metu termiškai apdorotas stiklas yra sustiprinimas. Toks stiklas pasižymi tvirtomis savybėmis, o dūžio metu suskilęs į daugybę gabaliukų kelia mažesnį pavojų vairuotojui ar keleiviams. Grūdintas stiklas yra vadinamas saugiu stiklu ir dažniausiai naudojamas šoniniams ir galiniams automobilio stiklams. Priešingai nei grūdintas, laminuotas stiklas nesubyra į granules. Šis tipo stiklas naudojamas priekiniams stiklams.

Saugumas – vienas iš svarbiausių faktorių „Pilkington“ stiklų gamyboje. Atliekami itin kruopštūs smūgio, patvarumo, stiprumo bandymai bei optinės kokybės testai. Siekiant išlaikyti aukščiausius standartus, stiklo testavimas atliekamas ne tik kūrimo, bet ir kiekviename gamybos etape.

Visa „Pilkington“ produkcija atitinka ISO 14001 aplinkos apsaugos tarptautinius standartus.

„Saint Gobain“– viena iš pirmaujančių pasaulyje stiklo gamintojų, su daugiau nei 340 metų patirtimi inžinerijos srityje. Įmonė daug dėmesio skiria inovacijoms. „Saint Gobain“ siekia suteikti savo stiklams dar daugiau apsaugos. Taikydama novatoriškas technologijas, šoniniai stiklai gaminami turintys priekinio laminuoto stiklo apsaugos savybes t.y dūžio metu įskyla, tačiau nesubyra. Tokie stiklai, avarijos metu, sumažina išmetimo pro langą riziką.
„Saint Gobain“ gaminami specialūs stiklai, susidedantys iš dviejų stiklo lakštų su aukštos kokybės plastiku tarpsluoksnyje, kurie padeda apsaugoti automobilio vidų nuo įsibrovėlių. Lyginant su kitų rūšių stiklu, jis gali būti dešimt kartų atsparesnis smūgiams. O tai yra labai svarbu, užkertant kelią vandalizmui, įsilaužimams ar automobilio vagysčių atveju.

„Guardian“– yra viena iš didžiausių pasaulio flotacinio stiklo ir kitų stiklo produktų gamintojų. Flotacinis stiklas neiškreipia vaizdo ir maksimaliai praleidžia šviesos srautą. „Guardian“ taip pat yra didžiausia pažangių, aukštos kokybės dangų ant plastiko ir stiklo tiekėja. Paviršiaus dangos gali būti taikomas norint suteikti daugiau savybių ir funkcijų, kaip pavyzdžiui, sumažinti priežiūros reikalavimus, pagerinti matomumą bet kokiomis oro sąlygomis, išgauti specialų atspindėjimą, šviesos perdavimą, atsparumą braižymui ir pan.

Pilkington, Saint Gobain, Guardian automobilių stiklai

O gal turite išskirtinį automobilį? Mes rasime Jums reikiamą stiklą!

 

Susisiekime