Susisiekite su mumis!

Kontaktai | Rekvizitai

Automobilių stiklų klijavimas

Stiklų keitimas

Yra du galinio vaizdo veidrodėlių klijavimo būdai: specialia lipnia juostele, tačiau toks klijavimo būdas tinka tik lengviems veidrodėliams, kurie dažniausiai yra senesnėse transporto priemonėse. Ir antrasis būdas – galinio veidrodėlio klijavimas tiesiog prie stiklo. Neklijuokite „superglue“ ar kitais paprastais klijais, kurių paskirtis yra visai kita. Naudojant tokius klijus, galite pažeisti priekinį stiklą ar net jį įskelti.

Klijai, kurie naudojami galiniam veidrodėliui priklijuoti prie stiklo yra specialūs, turintys išskirtinių savybių, reikalingų dviems labai glotniems paviršiams suklijuoti. Stiklo paviršius yra labai lygus ir yra nuolat veikiamas mechaninės vibracijos, ekstremalios temperatūros ir UV saulės spindulių poveikio. Tik naudojant specialius klijus, galima priklijuoti galinio vaizdo veidrodėlį taip, kad jis laikytų ilgus metus ar net dešimtmečius. Jei susidūrėte su atrodo “neįmanoma” veidrodėlių klijavimo problema ir norite priklijuoti metalinį paviršių prie stiklo arba stiklinį paviršių prie stiklo, kreipkitės į mus. UAB „Allglass“ galinio veidrodėlio klijavimo ekspertai kokybiškai ir greitai priklijuos veidrodėlį , galėsite drąsiai jį reguliuoti veidrodėlį, valyti, nebijodami kad jis gali nukristi.

Naudingas patarimas: specialių klijų poveikis, veikiant karščiui ir drėgmei, gali susilpnėti. Todėl valant priekinį stiklą iš vidaus, rekomenduojame tai daryti iš keleivio pusės, kur nemaišys vairas. Neskubėkite stiklą valyti apie galinio vaizdo veidrodėlį, bet koks stipresnis smūgis reikiamu kampu gali jį nulaužti.

Automobilio Stiklų Perklijavimas Vilniuje

Perklijuojame automobilių stiklus atsiradus nesandarumams, po kėbulinių darbų ir panašiai.

Susisiekime