Susisiekite su mumis!

Kontaktai | Rekvizitai

Stiklų poliravimas Vilniuje

Prie nupoliruoto automobilio mažiau limpa purvas, dulkės, smala, jį plauti reikia rečiau. Toks automobilis savo išvaizda daug ilgiau džiugina savininką, o kadangi reikia plauti rečiau, taip sutaupoma pinigų. Tačiau kiekvienas automobilis yra individualus, tad tik jį apžiūrėjus nusprendžiama, ar galima ir kaip galima poliruoti. Kai kuriais atvejais atliekamas pilnas poliravimas, kai kuriais užtenka tik lengvo vieno etapo poliravimo, kuris atnaujina spalvą ir panaikina apie 50 proc. įbrėžimų. Du etapai panaikina 90 proc. ir daugiau, o trys – praktiškai 100 proc. automobilio kėbulo įbrėžimų. 

Ne mažiau svarbus ir automobilio žibintų poliravimas. Plastikas, iš kurio pagaminta daugelis automobilių žibintų, turi savybę laikui bėgant pagelsti, todėl suprastėja šviesos sklaida ir tokiu atveju net nepraeinama techninė apžiūra. Žibintai nešviečia taip, kaip turėtų šviesti.
Nupoliravus automobilį panaikinami smulkūs įbrėžimai, atnaujinama spalva ir tai kuriam laikui suteikia nepriekaištingą išvaizdą, tačiau jeigu norime tuo džiaugtis ilgiau, reikia automobilį padengti nano danga. Ji yra lyg apsauga automobilio kėbului. Tai suteikia hidrofobiją – lotoso efektą. Nuo paviršiaus, padengto nano danga, praktiškai be žymės nubėga vanduo ir purvas. Todėl nebereikia automobilio plauti kas savaitę arba po kiekvienos liūties ir taip sutaupoma pinigų. Ir, žinoma, automobilio priežiūra nepalyginamai lengvesnė.

Žibintų, stiklų poliravimas Vilniuje

O gal turite išskirtinį automobilį? Mes rasime Jums reikiamą stiklą!

 

Susisiekime