Susisiekite su mumis!

Kontaktai | Rekvizitai

Patarimai

Stiklų remontas Stiklų remontas turbūt vienas iš įdomiausių darbų, kurie visada būna skirtingi ir niekada negali žinoti kaip tiksliai gausis rezultatas. dažnai jis džiugina, bet kartais ir ne, nes negauni norimo rezultato, kad ir kiek įdėtum pastangų. Youtube kanale ir viešai rodomi filmukai apie stiklo remonto stebuklus ne visada atspindi realybe. dažniausiai šie filmukai atliekami su ” šviežiais ” – ka tik padarytais stiklo pažeidimais ko pasekoje išvengiama purvo bei drėgmės kas labai apsunkina siektino aukštos kokybės rezultato. Visuomet stengiamės imtis įvairaus pobūdžio stiklo dūžių tiek vidinių tiek išorinių ar šiaip nestandartinių, kad galėtume nuolat tobulėti ir siekti dar geresnių rezultatų.

Stiklų poliravimas Stiklų poliravimas efektyviai pašalina įbrėžimus nuo stiklinių paviršių tik reikėtų paminėti, jog stiklas yra kietas paviršius ir tai ne automobilio lakas, kuris lengvai pasiduoda poliravimui. Stiklų poliravimui naudojami specialūs abrazyviniai diskai keturių rųšių pagal paviršiaus subraižymo gyli bei dydį. Pagal tai ir parenkama kiek žingsnių bus naudojama nupoliruoti įbrėžimą. Kas liečia subraižymus ant priekinio stiklo tai mes visuomet stengiamės nupoliruoti tiek, kad ir vaizdas būtų geras ir matomumas žiūrint pro poliruotą vietą nekraipytų.

Valytuvų priežiūra ir keitimas. Dažnai susiduriame su problema kuomet automobilis nepraeina techninės apžiūros dėl subraižyto stiklo nuo valytuvų. Iš esmės kaip ir viskas aišku, jog jei valytuvas blogai valo jį reikėtų pakeisti ir tuomet ne kils rūpesčių kuomet susidėvėjusi valytuvo šluotelė pradeda braižyti stiklą, kadangi korpusas yra aliuminis, o kaip žinia stiklas ypač bijo dviejų dalykų: stiklo ir ypatingai aliuminio. Nereikia nei daug spausti ar stengtis norint stiklą subraižyti aliumininiu daiktu. Tad visiems nuoširdus patarimas kaip prižiūrite savo kitus automobilio agregatus, nepamirškite pakeisti ir valytvus ar bent jau šluoteles.

Galinio vaizdo veidrodėlio priežiūra. Klijai, kurie naudojami galiniam veidrodėliui priklijuoti prie stiklo yra specialūs, turintys išskirtinių savybių, reikalingų dviems labai glotniems paviršiams suklijuoti. Stiklo paviršius yra labai lygus ir yra nuolat veikiamas mechaninės vibracijos, ekstremalios temperatūros ir UV saulės spindulių poveikio. Tik naudojant specialius klijus, galima priklijuoti galinio vaizdo veidrodėlį taip, kad jis laikytų ilgus metus ar net dešimtmečius. Specialių klijų poveikis, veikiant karščiui ir drėgmei, gali susilpnėti. Todėl valant priekinį stiklą iš vidaus, rekomenduojame tai daryti iš keleivio pusės, kur nemaišys vairas. Neskubėkite stiklą valyti apie galinio vaizdo veidrodėlį, bet koks stipresnis smūgis reikiamu kampu gali jį nulaužti.