Susisiekite su mumis!

Kontaktai | Rekvizitai

„Stiklų pasaulis” specializuojasi įvairių automobilių stiklų prekyboje bei teikia kitas paslaugas, susijusias su automobilių stiklais. Mūsų darbuotojai turi sukaupę ilgalaikę patirtį ir yra savo srities specialistai. Kokybiškai ir greitai atliksime ne tik serviso darbus, tačiau ir pakonsultuosime bei padėsime priimti optimaliausią sprendimą.

 

Dirbame su patikimiausiais pasaulyje automobilių stiklų gamintojais ir tiekėjais: „Guardian”, „Pilkington”, „Saint Gobain”, „Splintex”, „ACG”, „FYG”, „XYG”, „Benson”, todėl galime pasiūlyti nepriekaištingą kokybę ir gamintojų garantijas.

 

Netvarkingi, įtrūkę ar kitaip pažeisti automobilio stiklai pablogina matomumą ir gali būti avarijų priežastimi. Pasirūpinsime bet kokiu Jūsų automobilio stiklo pažeidimu, užtikrindami saugumą kelyje. Jei stiklo pažeidimas yra per didelis, kad jį būtų galima pataisyti, stiklą pakeisime. Užsakysime ir pristatysime stiklą kiekvienam automobiliui. Jūsų patogumui, automobilių stiklų remontą bei keitimą atliekame visoje Lietuvoje. Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas rasite mūsų internetinėje svetainėje – PASLAUGOS.

 

Skiriame daug pastangų ir laiko profesionaliam bei maloniam klientų aptarnavimui. Mes didžiuojamės, galėdami pasiūlyti klientui aukščiausios kokybės produktą už mažiausią įmanomą kainą