Automobilis tonuotais stiklais atrodo daug individualiau bei prabangiau. Tačiau stiklas tonuojams ne tik dėl išskirtinės automobilio išvaizdos. Tonuoti plėvele automobilio stiklai atlieka ir kitas funkcijas:

SAUGUMAS – peciali tonavimo plėvelė turi šukių sulaikymo savybę, stiklo dūžimo metu. Tonavimo saugos plėvelė sumažina sužalojimo tikimybę avarijos metu. Stiklai tonuoti plėvele apsaugo ir nuo saulės, sniego ar priešais atvažiuojančio automobilio šviesų akinimo. Tonuoti stiklai taip pat blokuoja kenksmingų ultravioletinių spindulių žalą automobilio salonui bei Jūsų odai!

APSAUGA – tonuoti specialia plėvele automobilių stiklai padeda apsaugoti automobilio saloną nuo vagysčių. Toks stiklas yra daug atsparesnis smūgiams ir gali užkirsti kelią vandalizmui ar įsilaužimams.

KOMFORTAS. Tonuoti stiklai suteikia daugiau komforto vairuotojui, sumažindami šilumos kiekį patenkantį pro automobilio stiklus, o taip pat ir neutralizuodami saulės akinimą.

EKONOMIŠKUMAS. Tonuoti stiklai apsaugo automobilio vidų nuo karščio vasarą, tuo tarpu žiemą padeda išlaikyti turimą šilumą automobilio viduje.

PRIVATUMAS. Tonavimas taip pat naudojamas norint suteikti daugiau privatumo automobilio keleiviams.

Atliktiems stiklo tonavimo darbamas suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Siūlome pažangiausias klijavimo technologijas, užtikrinančias kokybišką bei profesionalų automobilio stiklų tonavimą.

Prieš tonuojant automobilį, pasidomėkite techniniais reikalavimais transporto priemonių stiklams:
„ pagal Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro pavtvirtintą įsakymą, draudžiama tamsinti automobilio priekinį, priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu. Automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm). Automobilių stiklų šviesos laidumas mažesnis už leistiną gali būti tik vidaus reikalų ministro nustatytais atvejais.“