Automobilių stiklų klijavimas

Stiklų keitimas

+370 611 19911

Automobilio priekinis stiklas, kartu su galiniu stiklu, yra automobilio korpuso dalis, laikanti stogą. Tinkamai įklijuotas priekinis stiklas sustiprina automobilio kėbulą. Esant smūgiui, nekokybiškai instaliuotas automobilio stiklas, gali lengvai iškristi ir automobilio stogas deformuosis. Profesionaliai atlikti stiklų keitimo ir instaliavimo darbai gali užtikrinti struktūrinį automobilio vientisumą avarijos metu bei apsaugoti Jus nuo rimtų sužalojimų automobiliui verčiantis.

Siūlome ne tik nepriekaištingą automobilių stiklų klijavimo paslaugą, tačiau ir platų stiklų asortimentą, kurie visiškai atitinka kokybės bei techninius standartus. Visada pasiūlysime ir parinksime stiklą, kuris labiausia tiks Jūsų markės automobiliui. Automobilio stiklo klijavimo darbus atliksime taip gerai, kad sunku bus pastebėti skirtumus tarp naujai įklijuoto ir išimto originalaus stiklo.

Kad užtikrintumėme kokybišką auto stiklų servisą, naudojame žinomiausių gamintojų stiklus, pažangiausias technologijas bei patikimiausias klijavimo medžiagas. Laikomės stiklų klijavimo reikalavimų bei transporto priemonių gamintojų rekomendacijų.

Kokybiškas ir tik specialistų įklijuotas stiklas gali užtikrinti automobilio struktūrinį vientisumą ir Jūsų saugumą.


Norėdami sutaupyti, dažnai savo automobilio stiklus klijuojame patys arba patikime stiklų klijavimą ne specialistams. Nekokybiškas stiklų klijavimas gali turėti įtakos daugeliui nepageidaujamų veiksnių, kaip:

  • Drėgmės pralaidumas;
  • Rasojantys stiklai;
  • Stiklo silpnumas ar net stiklo įtrūkimas.

Tačiau už sandarumą ir estetinį vaizdą, daug svarbesnis kėbulo silpnumas, kuris gali būti nesaugus ir net pavojingas.
Siekdami kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius, specializuotame automobilių stiklų servise Vilniuje, kokybiškai ir greitai perklijuosime Jūsų transporto priemonės stiklus. UAB ” Stiklų pasaulis ” stiklų klijavimo specialistai, turėdami ilgametę stiklų klijavimo patirtį užtikrins, kad Jūsų automobilio stiklai būtų įklijuoti laikantis visų reikalavimų ir naudojant tik kokybiškas ir specialiai tam skirtas medžiagas.